Speciální pobytový Balíček


Speciální pobytový program „U nás nemusíte nic“ jsme vytvořili pro vás, unavené muže či ženy, manažery, řemeslníky i maminky,  kteří si především potřebujete (sami) odpočinout…

od chvíle kdy k nám do hotelu dorazíte totiž Nemusíte Vůbec Nic.  

 

Dostanete od nás klíč od vytopeného voňavého pokoje a až se zabydlíte, tak se vás zeptáme, kdy a co budete chtít jíst a jestli chcete vymyslet nějakou příjemnou procházku po okolí, nebo si budete chtít popovídat s Baru-Aru, se kterou máte možnost při svém pobytu nahlédnout do emočních příčin své případné chronické nemoci či mentálních blokád svého podvědomí. 

···

Úplně pochopíme, pokud si jen tak lehnete a budete odpočívat. Dokonce máme pro tyto účely jeden pokoj,  který je i přes den zcela tmavý, takže po dobu, kterou si sami určíte, zde můžete zůstat v úplném tichu a ve tmě. A při tom si třeba můžete naordinovat krátký půst, pít pouze naši výtečnou studánkovou vodu.  

···

Naše kuchyně a bar jsou vám zcela k dispozici, máme sice pevně dané časy snídaní a večeří, ale pokud vyslovíte přání, že byste chtěli konzumovat jindy, nebo něco specifického – nic není problém. 

···

Rádi byste se věnovali cvičení?  Máme zcela separovanou podkrovní místnost, kde se můžete oddávat józe nebo soustředění s dalekým výhledem do krajiny. 

···

Víte, že naše obec má parametry klimatických lázní? Proto velmi doporučujeme zdravotní procházky v okolí.  Pěšky – klidně i s hůlkami, které zapůjčíme – můžete za chvíli okruhy po obci, dojít do soutěsek Suché Kamenice a nebo na vyhlídky směrem k Pravčické bráně.

···

A pokud byste snad měli náladu se nádherně vykoupat a vypařit – naší hotelovou dopravou Vás za chvilku přemístíme do nedalekého Bad Schandau, kde jsme vyjednali parádní slevu v místních lázních a wellness světě Toscana.  A nebo byste se radši projeli po okolních kopcích na elektrokole? Žádný problém, rádi Vám jej půjčíme.

 

Standardně trvá pobyt u nás, při kterém “Nemusíte nic” tři dny (dvě noci), ale samozřejmě si jej můžete upravit naprosto podle svých aktuálních potřeb.

Včetně všech možností a neomezeného jídla je pevná cena za tento balíček 6000 Kč za osobu. 

Pro objednání Vašeho termínu a sdělení Vašich přání nás kontaktujte na emailu hotel@uzelenehostromu.cz