Příspěvek 300,- Kč na osobu a noc z programu "Pomáhej"

Publikováno: 11.12.2022

české švýcarskoJak získat slevu pro pobyt v našem hotelu z projektu „Pomáhej – České Švýcarsko“?

 

 

  • Za týdenní pobyt pro 4 osoby můžete ušetřit až 8 400 Kč!
  • A budete mít veřejnou dopravu zdarma. 
  • Vypadá to složitě, ale stojí za to tím projít!

 

Sleva je 300 Kč na osobu a noc a platí pro pobyt v délce 2 – 7 nocí v období od teď do května 2023. Připravili jsme pro Vás soukromý návod, jak na to:

FÁZE 1. UBYTOVÁNÍ:

Krok 1 – Klikněte na tento odkaz a vyplňte údaje o sobě a o všech osobách, které k nám s vámi dorazí.

Krok 2 – Unikátní kód Voucheru Vám dorazí na vámi uvedený e-mail z adresy “noreply@pomahej.ceskesvycarsko.cz” asi do 5 minut.
Pokud nic nedostanete, mrkněte do ostatních záložek ve svém e-mailu.

Krok 3 – Klikněte na tento odkaz – REZERVACI HOTELU a zvolte si termín příjezdu a odjezdu. Pozor – slevový voucher je možné využít pro pobyt trvající minimálně 2 a maximálně 7 nocí.

Krok 4 – Klikněte na Pokračovat a vyberte si z naší nabídky ubytovacích kapacit. V této chvíli ještě nevíme, že máte slevový Voucher, takže v našem systému uvidíte standardní ceny ubytování.

Krok 5 – Pokračujte tak, jak Vás povede rezervační formulář. Informaci o tom, že máte slevový voucher nám, prosím, vepište do Poznámky k rezervaci, zavolejte na telefon, napište na e-mail … prostě jakkoli nám o svém slevovém kódu dejte vědět.

Krok 6 – Klikněte na Dokončit rezervaci. Přijde vám automaticky vygenerovaný ubytovací voucher s výzvou k úhradě 50% zálohy. Protože náš systém neumí se slevovými vouchery od Ústeckého kraje /Českého Švýcarska/ pracovat, bavíme se v této chvíli stále v plných cenách ubytování (bez slevy). Tím se neznepokojujte a prostě proveďte zálohovou platbu. To je standardní proces každé rezervace u nás.

Zbylou část ceny ubytování pak vždycky hradíte až na místě při odjezdu – a to také bude okamžik, kdy společně uplatníme slevu.

Krok 7 – Je na nás. Jakmile ověříme Vaši rezervaci, spárujeme Kód Vašeho slevového Voucheru od Českého Švýcarska, který jste nám vepsali do poznámky k rezervaci, s Vaším Voucherem k ubytování u nás (U Zeleného Stromu v Janově nad Hřenskem) – a emailem Vám zašleme potvrzení o tom, že Vaši slevu registrujeme. V emailu budete mít propočet výsledné ceny ubytování (tedy ceny s již započítanou slevou), abyste měli jistotu. A my též.
Zde důležitý apel ze zkušenosti: Prosím pěkně – pokud se tak do několika dní nestane – normálně nás kontaktujte s dotazem, kde se to zaseklo. Protože jsme mohli něco přehlédnout a hrozí, že kód propadne.

Tak. Tím – pokud jde o všestranně komplikovanou administraci ohledně ubytování – končíme.

Ano, rádi bychom, aby to bylo jednodušší, ale nestýskejme si, buďme rádi – a zkusme se tím prokousat.


FÁZE 2. DOPRAVA:

Pokud chcete využít veřejnou dopravu zdarma už i na cestu k nám – a také ji pak zdarma využívat tady v regionu, máme před sebou ještě jeden krok:

Krok 8 – Jeden den před vaším příjezdem nás kontaktujte o zaslání grafického QR kódu, díky kterému budete moci po dobu svého pobytu cestovat v celém Českém Švýcarsku a dokonce i na území celého Ústeckého kraje veřejnou dopravou zdarma.

Nemá smysl udělat to dřív – a nemá smysl si kód tisknout. QR kód se totiž v jednodenním časovém intervalu proměňuje.

Akce je ze strany Ústeckého kraje připravena tak, že ji mohou využívat pouze držitelé chytrého mobilního telefonu, skrze který se QR kódem v prostředcích veřejné dopravy prokazujete.

Abyste cestování zdarma mohli využít, stáhněte si předem do telefonu aplikaci DÚKapka. Tu využijete už i na příjezd k nám.

Pokud pojedete veřejnou dopravou, například z Prahy, stačí, když si koupíte jízdenku jen do Kralup n. Vltavou (na hranici tarifního pásma Ústeckého kraje). To vás (podle místa, odkud cestujete) může vyjít klidně i na pouhých 30 Kč – a dále už cestujete úplně zdarma.

Z Prahy do Janova (například) je to dopravou rychlíkem do Děčína a následně autobusem 432 až k nám před hotel asi necelé 2,5 hodiny času.

 


 

Ztratili jste se?

Nevadí, zavolejte nám na recepci (+420 412 517 124) nebo ideálně přímo Richardovi (+420 731 210 753) a vše si vysvětlíme.

TĚŠÍME SE NA VÁS V HOTELU U ZELENÉHO STROMU.