Pro pár se dvěma dětmi do 18 let

Zvýhodněný pobyt pro čtyřčlennou rodinu, tedy pro rodiče nebo prarodiče se čtyřmi dětmi na výletě.

7 nocí Strava: PolopenzeNástupní dny: kdykoliv
od 6 250 Kč / za osobu

Rezervovat

Obsah pobytu

Balíček obsahuje:
  • 7x ubytování (tj. na 7 noci) pro čtyři osoby s polopenzí - na rodinném dvoupokoji se spojovacími dveřmi v hotelu U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem (České Švýcarsko), na čtyřlůžkovém pokoji tamtéž, případně v penzionku Bušeranda na samotě u lesa.
  • qr kód na cestování veřejnou dopravou v systému DÚK (integrované Dopravy Ústeckého Kraje) zdarma
  • 7x svačinový balíček na výlet pro čtyři (tj. každý den pobytu balíček pro čtyři)
  • neomezenou konzumaci točené limonády pro děti​, kapučína pro maminku (babičku) a točeného piva regionálního výběru pro tatínka (dědu)
  • hotelovou dopravu za výlety v blízkém okolí

Poznámka

Pobyt je vázaný na rodinný pokoj č. 20, který vzniká spojením dvou samostatných pokojů č. 21 (s oddělenými postelemi pro děti) a 22 (s manželskou postelí pro rodiče). Pokud by v online rezervacích nebyl pokoj č. 20 jako celek viditelný (dostupný), je nutné vybrat si (případně rezervovat) pokoje č. 21 a 22 ve shodném termínu zvlášť - a individuálně s námi vykomunikovat, že jde o objednávku pobytového balíčku pro rodiče se dvěma dětmi. Rádi vyjdeme vstříc - jen náš rezervační program zatím neumí souběžný prodej samostatných a spojených pokojů.

Pro čtyřčlennou rodinu s mladšími (malými) dětmi je vhodný pokoj č. 23, kde jsou čtyři postele v jedné ložnici. Pro méně náročnou rodinu, která upřednostní klid a pohodu na samotě u lesa, s oplocenou zahradou, venkovním ohništěm a bazénem může být vhodný i penzionek Bušeranda, s veškerým servisem v hlavní budově hotelu (U Zeleného stromu).
Sezóny
Ceník
Objednávka
27. 05. 2023 - 17. 12. 2023

od 6250 Kč / za osobu