​Pro vnučky, dcery, babičky

Pobyt pro radost a rozptýlení. Je určen ženám, dámám, dívkám tří generací​, a to za účelem ženského sdílení a rodového sblížení. Je to nabídka bezpečného prostoru pro zážitky a témata, na která jindy není nápad, myšlenka nebo čas.

2 noci Strava: PolopenzeNástupní dny: kdykoliv
od 2 300 Kč / za osobu

Rezervovat

Obsah pobytu

  • 2x ubytování (tj. na 2 noci) pro tři osoby s polopenzí na rodinném pokoji s oddělenými postelemi v hotelu U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem (České Švýcarsko)
  • qr kód na cestování veřejnou dopravou v systému DÚK (integrované Dopravy Ústeckého Kraje) zdarma
  • Relaxační masáž nohou a obličeje pro každou jednu dámu
  • 2x džbánek bílého nebo červeného vína (pro nejmladší limča), a něco k tomu na zobání
  • Zmrzlinový pohár pro radost

Poznámka

  • Pobyt je vázaný na pokoje č. 15 (pro dvě osoby) a 16 (pro jednu osobu), které lze uzavřít pod společné dveře. Takto dohromady je pak označujeme jako rodinný pokoj 2+1 pod číslem 17. Pokud by v online rezervačním systému nebyl pokoj č. 17 dostupný, je vhodné podívat se na dostupnost pokojů č. 15 a 16 zvlášť, a tu s námi pro Váš záměr nebo výběr termínu vykomunikovat. Případně zvolit kapacitně podobný pokoj č. 13. Náš online program zatím neumí - kvalitně - souběžný prodej dvou pokojů pro jeden společný rodinný účel. V případě potřeby máme v záloze i rodinné pokoje pro čtyři (2+2) nebo dokonce pět (2+3) osob...aby některá dívka / žena / dáma rodu nezůstala mimo hru. I toto lze vykomunikovat individuálně. Těšíme se na Vás.
Sezóny
Ceník
Objednávka
24. 05. 2023 - 17. 12. 2023

od 2300 Kč / za osobu