Jsme "Energetický hotel"

Dostatečný počet venkovních zásuvek pro DOBÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Vždycky PLNÝ STŮL, dobré jídlo, ŽIVOU hudbu

Logo Hotelu U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem

RADOST ZE ŽIVOTA a DOBROU NÁLADU

To všechno u nás najdete.

Prostě: Dobijte si u nás baterky. Sršíme energií. Můžete s námi.

Hotel má silnou historii a místní tradici.

Hrázděná část domu a s ní celé hostinské jádro objektu je totiž z roku 1782 – a od počátku ve službách pocestným 🙂

Pokoje jsou prostorově skromné, každý má ale své kouzlo – a také osvěžující téma, které každému z nich vtiskla nejmladší generace našich hoteliérů.

 


 

 

Jaká jsou témata pokojů našeho "Energetického hotelu"

Láska, Hravost, Pravda, Uzdravení, Sou-Cit, Radost, Vášeň, Bez bariér, Víra, Vůle, Pokora, Odpuštění, Moc, Něha, Svoboda, Klid.

Témata vznikla a byla pokojům přiřazena v principu náhody – losem. Vybíral je a losoval v roce 2019 hotelový personál. Baru-Aru k nim pak už cíleně automatickou kresbou vymalovala intuitivní, energetické, smírčí a harmonizační obrazy.

Každý obraz má k tématu průvodní list s informacemi, které Vás mohou zaujmout, povzbudit, obohatit poznáním, uklidnit, nakopnout, rozhoupat k akci, ukázat cestu smíru a hravého řešení.

Kéž Vám obrazy příjemně zpestří a taky trochu ozvláštní pobyt u nás.

 

Individuální diagnostická kresba s geomantkou Baru-Aru

Geomantie je dávné řemeslo přírodních léčitelů, vnímavých k zemskému poli, lidskému tělu, vodním pramenům a jejich vzájemným vlivům na kvalitu života, zdraví a prosperitu.

Geomant pracuje v diagnostice a léčení výhradně s primárními (zemskými) zdroji, přírodními (přirozenými) materiály, vrozenými schopnostmi (svými i vašimi) a skrze vlastní intuici (senzitivitu). Umí načítat proudění vody pod zemí, stejně jako uvnitř lidského těla.

My máme v týmu Baru-Aru, geomantku z Beskyd, vnímavou k barvám a zvukům vašeho těla. V přítomnosti vidí minulost, skrze barvy se dívá do příčin a v několika tazích diagnostické kresby vám může pomoct rozklíčovat energetické špunty, které brání zdravému proudění vody a lymfy ve vašem těle. A tedy blokují zdraví. Léčit a uzdravit z jejich příčin se samozřejmě musíte sami – ale z našeho hotelu odejdete s uvědoměním, že to jde a kudy na to.

Geomantie je služba osobní (psycho)hygieny a jako na takovou na ni samozřejmě máme živnostenské oprávnění.

···

Zájem o diagnostickou konzultaci s automatickou kresbou od Baru-Aru je z kapacitních a organizačních důvodů třeba avizovat už při vaší rezervaci (napište si o ní do poznámky, případně nám zavolejte).

V rámci svého pobytu od nás máte základních 30 minut konzultace zdarma. 30 minut vám totiž může k pochopení příčiny a jejího řešení stačit.

No a pokud by vám minuty nestačily, nebo vás diagnostické kreslení a povídání natolik zaujalo a vtáhlo do děje, že byste chtěli slyšet víc, můžete si pak už zkušení a bohatší poznáním domluvit s Baru-Aru hlubší nebo navazující diagnostiku sami. Plnohodnotná diagnostika trvá cca 1,5 – 2 hodiny.

Geomantie je řemeslo dědičné, církevně vymýcené a tedy i (raději) dávno zapomenuté. U nás se o sebe ale nemusíte bát. Nikdo Vám tu nebude nic kázat ani podsouvat.

Když nebudete mít potřebu, odvahu či chuť pustit se na její vlně po proudu sebepoznání, prostě si jen v tichosti užívejte pobyt mezi jemnými barvami energetických harmonizačních obrazů. I ty vám tu „dobijí baterky“ ♡

— — — — — — — —

No a jak vypadají naše energetické pokoje?

BEZ BARIÉR - APARTMÁN (Studio) U BABIČKY - pokoj č. 1 - vhodný pro seniory a hosty se psy

BEZ BARIÉR - APARTMÁN (Studio) U BABIČKY - pokoj č. 1 - vhodný pro seniory a hosty se psy

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, v hlavní budově.

Pokoj 1: APARTMÁN - Bezbariérové Studio

Tento pokoj má - jako jediný u nás - svůj samostatný vchod zvenčí, vlastní zobrazit více terásku pro venkovní posezení, vybavenou kuchyňskou linku, bezbariérovou sprchu, pračku. Nachází se v přízemí budovy, přístupný přímo z parkoviště, a je tedy vhodný pro osoby s omezenou hybností. Také je lépe uzpůsobený pro pobyty s pejsky. Podlahu kryje neklouzavá dlažba, nikoli koberce. Jakkoli nejsme z prostorových důvodů hotel vhodný pro pobyty s malými dětmi - tento pokoj naše limity i v tomto ohledu překračuje. Dětská postýlka (Vaše vlastní) se sem nějak vejde a díky kuchyňce zvládnete i příhřevy speciální dětské stravy bez naší účasti. Židličku máme. A i houpacího koně :-)

Pokoj je bezbariérový, přízemní, má velké okno na jih a široké dvoukřídlé prosklené dveře. Vstup i venkovní posezení před pokojem jsou kryté hotelovou terasou. Pískovce, dlažba, v létě přirozeně chladnější. Kuchyňská linka s dřezem, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou. Koupelna s pračkou, bezbariérovým sprcháčem a toaletou. V chodbičce velká šatní skříň. Co víc si přát :-) :-) :-)
Apartmánek U Babičky je v profesní terminologii spíše studiem. To znamená jedna místnost, ve které se kloubí ložnice, obývací prostor i kuchyňský kout dohromady. Mnoho hostů si ale navyklo označovat takovéto studio (takový typ ubytování) právě pojmem apartmá nebo apartmán. A tak jsme do názvu pokoje tento výraz pod tlakem novodobého návyku veřejnosti přejali - přestože z našeho profesního hlediska je apartmánem ubytování o více pokojích (samostatná ložnice, samostatný obývací pokoj, kuchyňský kout), a to tento náš není.

Téma pokoje je - jak jeho charakter prozrazuje - Bez bariér. Do léčivého konceptu Energetického hotelu byl zařazen až dodatečně, proto jako jediný u nás (zatím) nemá své energetické obrazy. Diagnostické konzultace s Baru-Aru si ale přesto můžete v ceně svého ubytování zamluvit. Možná o to spíš, že zde - jak napovídá už samotný název pokoje - za dávných časů bydlela kouzelná Babička, které všechny naše harmonizační obrazy prošly rukama.

---
Další dvoulůžkové pokoje u nás:
- s oddělenými postelemi (č. 14, 15, 21)
- s manželskou postelí (č. 18, 22, 24, 25)

Každý z těchto pokojů je něčím specifický a výjimečný. Jejich popisy s možností on-line rezervace najdete v samostatných prezentacích rezervačního systému.


---
Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
LÁSKA - pokoj č. 11

LÁSKA - pokoj č. 11

Lásky-plný pokoj je třílůžkový, prostorný, světlý, rohový, v 1. patře hotelu, se vstupní předsíňkou, velkou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem.

Vestavěná koupelna s toaletou a sprchovým koutem zobrazit více je přístupná z pokoje.
Okna jsou orientovaná jihozápadně, z jedné strany do zalesněného hotelového parkoviště, z druhé na stolové hory Saského Švýcarska a Labských pískovců.
Tím směrem je i kouzelný pohled na západy slunce.
Co jiní sledují z hotelové terasy pod Vámi, to Vy vidíte přímo z pokoje.​

Tématem tohoto pokoje, výtvarně vyjádřeným v energetických obrazech, je Láska. Ať už je to láska partnerská (milostná), rodičovská, láska k sobě (sebeláska), láska k Životu, k rodu, k vlasti, Bohu, Zemi, k přírodě ... Každý si u nás může najít a prohloubit to své.

Přehled dalších tematických pokojů našeho Energetického hotelu a nabídku individuální diagnostické kresby, kterou Vám nabízíme jako prožitkovou součást Vašeho pobytu zdarma naleznete naleznete na tomto odkazu.
HRAVOST - pokoj č. 12

HRAVOST - pokoj č. 12

Téma pokoje přímo vybízí ranní ptáčata ke hře s naším pekařem - třeba na trefu botou výměnou za čerstvý povidlový odpustek :-)

Pokoj je orientovaný severně a tedy příjemně zobrazit více stinný, v 1. patře hotelu, se vstupní předsíňkou, která chrání Vaše soukromí. Vestavěná koupelna s toaletou a sprchovým koutem je přístupná zevnitř pokoje. Z okna je vidět po směru cesty Janov - Hřensko, s typicky venkovským výhledem na protější chaloupky.
K tématu můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.
---
Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
PRAVDA - pokoj č. 13

PRAVDA - pokoj č. 13

Třílůžkový RODINNÝ POKOJ pro 2+1 osoby s oddělenými ložnicemi, hlavní budova.


Pokoj 13 PRAVDA
Pravdivý pokoj je rohový rodinný dvojpokoj o celkové kapacitě trojlůžka, v 1. patře hotelu, zobrazit více s předsíňkou, průchozím předpokojem k ložnici a samostatnou koupelnou s toaletou a sprchovým koutem, přístupnou z předsíně. V předpokoji je pracovní stůl a jedno samostatné lůžko, v ložnici za ním jsou dvě oddělená lůžka. Pokoj je bedlivě střežený naším majestátným kaštanem. Ložnice má okna orientovaná severo-východně, na cestu Janov - Hřensko, s výhledem na protější chaloupky a do koruny našeho velikána, předpokoj má okno zorientované východně, k letní zahrádce a do vsi.​
Tématem pokoje je Pravda. S pomocí cíleně malovaných smírčích obrazů a harmonizérů od naší majitelky a geomantky Baru-Aru se tu můžete podívat do hlubin své levé i pravé části a najít pevný střed, odhalit a sundat neviděné masky, projít se po mostě upřímnosti vnitřních i vnějších vztahů, zahloubat si nad filosofickou otázkou pravdy života v pojetí mikrokosmu a makrokosmu. Popravdě - můžete prožít veliká dobrodružství a přitom si pohodlně jen tak ležet v posteli. Pro zájemce o setkání s tématy jeho podvědomí nabízíme v ceně pobytu diagnostickou konzultaci s automatickou kresbou zdarma.

---
Všechny pro-rodinné pokoje u nás
Pro rodinu (rodiče s adolescenty, prarodiče s vnoučaty, blízké přátele, kolegy na cestách a podobně), kteří chtějí mít v rámci jednoho pokoje oddělené ložnice nebo samostatné sousedící pokoje propojené vnitřními dveřmi, je na našem hotelu možné využít také pokoje číslo:

13 pro 2+1 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi a společným příslušenstvím)
17 pro 2+1 osoby (dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím)
20 pro 2+2 osoby (dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím)
25 pro 2+3 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi a společným příslušenstvím)

Podrobnější informace k nim - a informaci, jak si rodinné pokoje rezervovat - naleznete v samostatných prezentacích rezervačního systému.

---
Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
UZDRAVENÍ - pokoj č. 14

UZDRAVENÍ - pokoj č. 14

Někdo hledá zdraví v sýru, někdo v našich obrazech … Zuby, Vlasy, Oční vady, Úrazy a poúrazové stavy, Srdce, Cukrovka, Obezita, Štítná žláza, Karpální tunely, Bechtěrev … na to všechno zde můžete zaměřit svou pozornost.
Pokoj s tématem Uzdravení je víceúrovňový, dvoulůžkový, situovaný v 1.patře hotelu. Vhodný pro ty, koho baví překračovat schůdky. Jak v životě, tak v prostoru. Vstupní předsíňka se šatní skříní příjemně chrání Vaše soukromí :-) Vlevo od vstupní předsíňky je koupelna s toaletou a sprchovým koutem, vpravo ložnice s oddělenými postelemi. Okno v čele ložnice je ve směru na východ, s pohledem do letní zahrádky.
K tématu můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.
---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
SOU-CIT - pokoj č. 15

SOU-CIT - pokoj č. 15

Pokoj Sou-citu je pokojem téměř všestranným. Nápaditý podnikavec by jistě zřídil v jeho oknech mýtnou bránu. S nadhledem z prvního patra zde totiž máte jako na dlani všechno dění na hotelu - výhled na příjezdovou cestu, do zahrádky, směrem k obci a na hotelové parkoviště. Vše s bohatou zelení. Je tu hodně světla, orientace oken na sever, východ, jih. Postele jsou oddělené, ale je možné zcuknout je k sobě na prostorné dvoulůžko. Vestavěná koupelnička s toaletou je přístupná z pokoje. Světlá předsíň se šatní skříní.

K tématu můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.
Pro-rodinný charakter pokoje č. 15:Pokoj č. 15 je na konci hotelového chodby v jejím čele. Společně se sousedním /pobočným/ jednolůžkovým pokojem č. 16 se uzavřením před-dveří na hotelové chodbě mohou oba tyto samostatné pokoje s vlastními koupelnami proměnit na jeden velkokapacitní třílůžkový pokoj rodinný, kde rodiče mají samostatné dvoulůžko (15) s vlastní koupelničkou, adolescent samostatné jednolůžko (16) s vlastní koupeničkou, a mezi oběma pokoji vzniká společná prostorná předsíň. Sám také může být rodič-senior (č. 16), zatímco mladí spolu ve dvou (č. 15) a podobně. To už je na Vás. Této rodinné kombinaci pokojů číselně říkáme sedmnáctka (17) ... kdybyste si ji chtěli přes recepci objednat.​
---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
RADOST - pokoj č. 16

RADOST - pokoj č. 16

Svým tématem i charakterem pobízí k objevování radostí v maličkostech.

Nachází se v 1. patře hotelu. Je uzounký, světlý, ve tvaru písmene L, kde delší konec tvoří předsíňka se zobrazit více vstupem do koupelny, kratší konec vyplňuje postel s nočním stolkem a nápaditou policí na šaty a zavazadla. Okno nad postelí vede na jih, s výhledem na zalesněné hotelové parkoviště.Je ideální pro lidičky, kteří jsou přehlcení prostorem a příliš širokými možnostmi.
K tématu můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.
--
Když malé může být větší:
Šestnáctka sousedí s pokojem č. 15. Extra dveřmi lze oba pokoje (jednolůžko č. 16 a dvoulůžko č. 15) odstínit od hotelové chodby tak, že vytvoří jednu společnou buňku s velkou předsíní a samostatnými vstupy do pokojů. V tomto uspořádání (provozně zvaném “17”) je vhodný pro tříčlennou rodinu, blízké přátele, spolupracovníky na cestách.
--
Bonus pro vášnivé čtenáře:
Šestnáctka je pokoj malý a jednolůžkový - a přesto jsme se sem v dávné historii objektu zvládli vejít dva dospělí se dvěma psy, kde jeden ze psů byla naše rotvajlerka Mája :-) Protože i zdánlivě nemožné lze proměnit v možné. Stačí jen věřit na zázraky, bořit limity, povznést se nad maličkosti, a radovat se jen tak, že to jde

---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * uzelenehostromu@centrum.cz * +420 731 210 753 *
VÁŠEŇ - pokoj č. 18

VÁŠEŇ - pokoj č. 18

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, hlavní budova.


Pokoj 18 VÁŠEŇ
Pokoj je dvoulůžkový, s manželskou postelí, přístupný z hotelové chodby skrze předsíňku, která chrání Vaše soukromí. Vestavěná koupelna zobrazit více a toaleta. Je to jediný pokoj u nás, kde je toaleta oddělena od koupelny, obojí samostatně přístupné z pokoje. Okno je orientované na jih, s výhledem na zalesněné hotelové parkoviště. Nachází se v 1. patře hotelu.
Tématem pokoje je Vášeň. Ať už se Vám s tímto slovem vybaví vášeň milostná, sexuální anebo vášeň, zápal, nadšení pro cokoli dalšího, všechno se počítá. Je to pokoj, kde se můžete i skrze energetické obrazy dosytit jak potřebujete. Jako prožitkovou součást pobytu neváhejte využít diagnostickou konzultaci s automatickou kresbou od majitelky hotelu a geomantky Baru-Aru. V tomto jediném případě individuální i párovou.​

---
Všechny dvoulůžkové pokoje u nás
- s oddělenými postelemi (č. 14, 15, 21)
- s manželskou postelí (č. 1, 18, 22, 24, 25)
Každý z těchto pokojů je něčím specifický a výjimečný. Jejich popisy s možností on-line rezervace najdete v samostatných prezentacích rezervačního systému.
---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
VÍRA - pokoj č. 21

VÍRA - pokoj č. 21

Jestli věříte na zázraky a kouzla z pohádek, zakleté princezny a zachránce na bílých koních, zkuste se ubytovat na tomto pokoji. Ne náhodou mu totiž Baru-Aru říká Věžový kabinet. A zobrazit více když nic (jakože se za Vámi ten Váš princ nakonec nevyšplhá), budete mít alespoň dobrý pocit z vlastní výšky a nadhledu.

Pokoj se nachází ve 2.patře hotelu. Je podkrovní, dvoulůžkový, poněkud svérázně a neotřele řešený. Většina plochy je ve zkosení, v severním štítu dvě okénka s výhledem na Stříbrné stěny. Postele jsou oddělené a za roh od sebe. Do pokoje se vstupuje z prostorné předsíně skrze chodbičku s toaletou a sprchou.
Je vhodný pro osoby prostorově méně výrazné, bez pohybového omezení (zkosení, schody do patra, schůdek do pokoje i v pokoji). Původně byl budovaný jako příruční - dětský - k sousednímu rodičovskému pokoji č.22. Tedy s menšími nároky na prostor a intimitu. V případě dvou dospělých osob je to pokojík suprový pro takovou dvojici, která se před sebou nestydí a leccos si promine.
Pro-rodinný charakter pokoje č. 21:Přednostně ho obsazujeme k účelu, který splňuje dokonale - jako dětský pokoj k rodičovskému pokoji č.22, se kterým lze propojit dveřmi v předsíni. Jako samostatné dvoulůžko ho využíváme teprve při nedostatku jiných - anebo na přání. Má totiž své osobité kouzlo a tedy své fanoušky.K tématu pokoje můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.

---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
VŮLE - pokoj č. 22

VŮLE - pokoj č. 22

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, hlavní budova.


Pokoj 22 VŮLE

Pokoj lidem dobré vůle se nachází ve druhém patře hotelu. Je dvoulůžkový, s manželskou postelí ve zkosení, zobrazit více přístupný z hotelové chodby skrze prostornou předsíň, ze které se vstupuje i do koupelny. Dvě východně orientovaná štítová okna nabízí pohled do koruny našeho velikána (Zeleného stromu) a směrem do vsi.
Tématem pokoje je Vůle. Pro cokoli. Silné obrazy ornamentální magie ji z Vás vykřešou - a to dost možná i proti vůli Vaší :-) :-) :-) Jestli se k něčemu nemůžete ve svém životě dokopat, nezdráhejte se takový experiment vyzkoušet právě u nás. Jako zážitková součást pobytu Vám k tomu může dopomoct i soukromá diagnostická konzultace s autorkou našich obrazů a majitelkou hotelu, geomantkou Baru-Aru.
Pro-rodinný charakter pokoje č. 22:Dveřmi v předsíni lze v případě zájmu a potřeby propojit dvaadvacítku se sousedním pokojem č. 21. Vzniká tak rodinný pokoj o kapacitě 2 + 2 pro dva dospělé a dva adolescenty (dvě samostatnější děti), kteří mohou interně prostupovat, ale vzájemně se neruší.​

---
Všechny dvoulůžkové pokoje u nás
- s oddělenými postelemi (č. 14, 15, 21)
- s manželskou postelí (č. 1, 18, 22, 24, 25)
Každý z těchto pokojů je něčím specifický a výjimečný. Jejich popisy s možností on-line rezervace najdete v samostatných prezentacích rezervačního systému.

Všechny pro-rodinné pokoje u nás
Pro rodinu (rodiče s adolescenty, prarodiče s vnoučaty, blízké přátele, kolegy na cestách a podobně), kteří chtějí mít v rámci jednoho pokoje oddělené ložnice nebo samostatné sousedící pokoje propojené vnitřními dveřmi, je na našem hotelu možné využít také pokoje číslo:

13 pro 2+1 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi a společným příslušenstvím)
17 pro 2+1 osoby (dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím)
20 pro 2+2 osoby (dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím)
25 pro 2+3 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi a společným příslušenstvím)

Podrobnější informace k nim - a informaci, jak si rodinné pokoje rezervovat - naleznete v samostatných prezentacích rezervačního systému.

---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
POKORA - pokoj č. 23

POKORA - pokoj č. 23

Čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí, hlavní budova.


Pokoj 23 POKORAPokoj pokory je zelený, prostorný, čtyřlůžkový, nachází se ve druhém patře se štítovými okny na východ a pohledem do zobrazit více vsi. Z hotelové chodby je přístupný přes prostornou světlou předsíň s oknem na jih. Z předsíně je přístup také do samostatné koupelny s toaletou. Pokoj má vlastní ledničku.
Tématem pokoje je Pokora. V energetických obrazech geomantky Baru-Aru tu můžete objevit a uvidět, jak jste na tom s pokorou k sobě, rodu, rodině a hodnotám, které společně tvoříte, k Životu, vztahům a souvstažnostem Života, k Bohu, řádu, Přírodě, Vesmíru. Je to experiment, který vám stojí za to při dlouhodobých potížích s koleny, finančními toky i mezilidskými vztahy, při periodických depkách. Pro nevšední zážitek z pobytu máte v ceně možnost využít diagnostické konzultace s individuální automatickou kresbou od autorky obrazů a majitelky našeho hotelu.​

---
Další čtyřlůžkové pokoje u nás

Jako čtyřlůžko je na našem hotelu možné využít také pokoje číslo:20 ... rodinný pokoj 2+2, tedy kombinace jinak zcela samostatných dvoulůžkových pokojů 21 (oddělené postele) a 22 (manželská postel), které je možné zprůchodnit spojovacími dveřmi.
25 ... rodinný pokoj 2+3, tedy pokoj o dvou ložnicích pro 2 a 3 osoby, kde v ložnici pro 2 osoby je manželská postel, v ložnici pro 3 jsou oddělené postele, koupelna je společná.

Podrobnější informace k nim - a informaci, jak si rodinné pokoje rezervovat - naleznete v samostatných prezentacích rezervačního systému.

---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
ODPUŠTĚNÍ - pokoj č. 24

ODPUŠTĚNÍ - pokoj č. 24

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, hlavní budova.


Pokoj 24 ODPUŠTĚNÍ
Pokoj odpuštění je prostorné dvoulůžko s manželskou postelí, situovaný ve druhém patře hotelu. Vstup do pokoje je skrze zobrazit více předsíňku, ze které se jde i do příjemné koupelny s denním světlem a oddělenou toaletou. Takto řešená je v celé budově jediná. Postele jsou ve zkosení, stejně jako velká část pokoje. Orientace oken k jihu, výhled do zalesněného parkoviště a na stolové hory Saského Švýcarska.
Tématem pokoje je Odpuštění. Sobě, partnerce/partnerovi, rodičům, dětem, přátelům ... Od-puštění nadbytečné vody v těle, křivdy, nemoci, role oběti, zhýralosti vlastního života ... čehokoli se potřebujete ztřepat, abyste začali ve svém vlastním životě kvalitně svobodně žít a prosperovat. My Vám to tu nevyřešíme, ale s našimi energetickými obrazy a harmonizéry, stejně jako skrze individuální diagnostickou kresbu s jejich autorkou, majitelkou hotelu geomantkou Baru-Aru můžete mnohé ucpávky Vašeho těla pochopit a pustit k vodě. Konzultaci máte v ceně pobytu - pro radost a zážitek z něčeho nevšedního.

---
Všechny dvoulůžkové pokoje u nás
- s oddělenými postelemi (č. 14, 15, 21)
- s manželskou postelí (č. 1, 18, 22, 24, 25)
Každý z těchto pokojů je něčím specifický a výjimečný. Jejich popisy s možností on-line rezervace najdete v samostatných prezentacích rezervačního systému.
---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
MOC a NĚHA - rodinný pokoj č. 25 a 26 - vhodný pro pár se třemi dětmi

MOC a NĚHA - rodinný pokoj č. 25 a 26 - vhodný pro pár se třemi dětmi

Pětilůžkový RODINNÝ POKOJ pro 2+3 osoby s oddělenými ložnicemi, hlavní budova.
Pokoj o dvou ložnicích pro 2 a 3 osoby, kde v ložnici pro 2 osoby (č. 25 Moc) je zobrazit více manželská postel, v ložnici pro 3 osoby (č. 26 Něha) jsou oddělené postele, koupelna je společná, přístupná z prostorné předsíně.
Pokoj je podkrovní, víceúrovňový, vhodný pro mladší lidi (rodiče s dětmi) bez pohybových omezení.

---
Z pětilůžka dvojlůžko nebo třílůžko:

Pokoj 25 přednostně obsazujeme jako rodinný (tj. dohromady s pokojem č.26) pro dva dospělé a tři děti. Pokud ale není při Vašem zájmu o rezervaci na poslední chvíli takto plně obsazen a v hotelu není už žádný jiný volný dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, nebo v případě Vašeho zájmu o konkrétní ozdravné téma, se kterým si zde můžete vnitřně pracovat (č. 25 Moc, č. 26 Něha), lze ložnice 25 a 26 osamostatnit a pronajmout odděleně, se samostatným příslušenstvím pro každou zvlášť. Vybavení na to jsme. Tuto variantu ale nabízíme jen na základě osobní domluvy, nikoli přes online rezervační systém, který to zatím neumí a musí se mu to zadat růčo. Cena je v takovém případě stejná jako pro jakýkoli jiný dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, který v systému vidíte. Doptejte se emailem či telefonicky.


---
Témata a charakteristika rodinného pokoje, respektive jeho ložnic:

Pokoj 25 MOC

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, hlavní budova.
Mocný pokoj je situovaný ve druhém patře našeho hotelu. Je to dokonalá půdní zašívárna. To znamená, že vystoupáte do patra, abyste sestoupali do pokoje :-) Pokoj je kompletně zasazený ve zkosení, mezi stropní a podlahové trámy, takže tu trochu překonáváte Pyreneje. Z předsíně dolů do koupelny, z pokoje nahoru do předsíně :-) :-) :-) Manželská dvoupostel je zasunutá pod zkosením a tedy přístupná jen z jedné strany, případně přes roh. Takže nic pro méně pohyblivé osoby. I když - možná si tu ulevíte od mnohých blokád na těle i na duchu. Všechno atletické příkoří je tu totiž vykoupeno něčím úchvatným - nezapomenutelnými výhledy na západy slunce nad stolovými horami Saského Švýcarska. Kromě soukromé půdy Baru-Aru je to jediný pokoj v budově s tímto luxusem. Výš postavení už v rámci hotelu nemůžete být :-) :-) :-)
Tématem pokoje je Moc. A to nad vlastním životem. Protože kdo vládne svému životu /nepouští moc nad ním ze svých rukou/, ten má zdraví. Kdo moc nemá, ten má ne-moc. Ať už ve smyslu podlomeného zdraví (nemoc) nebo ve smyslu mála a nedostatku (ne moc). Jestli jste ten který případ, můžete začít měnit tento post právě u nás. Skrze smírčí obrazy, harmonizéry a diagnostickou kresbu s jejich autorkou, majitelkou hotelu, geomantkou Baru-Aru můžete nahlédnout do tajů sebe sama, svých podvědomých vzorců a přesvědčení - a něco s nimi začít dělat. Kresbu máte v ceně pobytu - pro radost a zážitek z něčeho nevšedního.

Pro-rodinný charakter pokoje č. 25:
Pokoj lze pronajmout samostatně, anebo jako rodinný, to jest s přidruženým dětským pokojem pro tři osoby (č. 26). V takovém případě je dětský pokoj přístupný po schůdkách ze společné vnitřní předsíně a užíváte společnou koupelnu.​ Pokoj 26 může samostatnými (uzamykatelnými) dveřmi využívat i příslušenství jiné.

--

Pokoj 26 NĚHA

Třílůžkový pokoj s oddělenými postelemi, hlavní budova.
Něžný pokoj je podkrovní, ve druhém patře hotelu. Má tři samostatné oddělené postele, z toho dvě situované podélně ve zkosení. Z hotelové chodby je přístupný po schůdkách skrze předsíňku hotelové půdy. Z předsíně se též vstupuje na toaletu a sprchu. Příslušenství je společné s Ubytovnou Hřebenovka - anebo s pokojem č. 25 Moc. Výhled ze střešního okna. Okno na jih.
Tématem pokoje je Něha. Víc asi netřeba dodávat. Energetické, smírčí a harmonizační obrazy naší majitelky a geomantky Baru-Aru a výhled na nejvyšší stolovou horu naší země Vás tu pohladí na Duši. K pobytu na pokoji si můžete přiobjednat zážitkovou konzultaci s automatickou kresbou, kterou tu máte od Baru-Aru darem pro radost.

Pro-rodinný charakter pokoje č. 26:
Pokoj lze pronajmout samostatně (v takovém případě sdílíte příslušenství s Ubytovnou Hřebenovka, anebo jako rodinný, to jest tento jako dětský (3 děti) s přidruženým rodičovským pokojem (manželské dvoulůžko na č. 25). V takovém případě je rodičovský pokoj přístupný po schůdkách ze společné předsíně a užíváte společnou koupelnu.​

---


Všechny pro-rodinné pokoje u nás
Pro rodinu (rodiče s adolescenty, prarodiče s vnoučaty, blízké přátele, kolegy na cestách a podobně), kteří chtějí mít v rámci jednoho pokoje oddělené ložnice nebo samostatné sousedící pokoje propojené vnitřními dveřmi, je na našem hotelu možné využít také pokoje číslo:

13 pro 2+1 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi a společným příslušenstvím)
17 pro 2+1 osoby (dva samostatné pokoje /č.15 a č. 16/ s vlastním příslušenstvím)
20 pro 2+2 osoby (dva samostatné pokoje /č.21 a č. 22/ s vlastním příslušenstvím)
25 pro 2+3 osoby (jeden pokoj se dvěma ložnicemi /č. 25 a č. 26/ a společným /nebo i odděleným/ příslušenstvím)

Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *
KLID - pokoj č. 28

KLID - pokoj č. 28

Malilinkatý, nabitý pozitivní energií všech obrazů, které tu Baru-Aru vymalovala. Původně ateliér s výhledem na Stříbrné stěny, dnes skromně zařízený v pokojík.
Situovaný v podkroví 2.patra hotelu. Jeho výhodou je zobrazit více kromě postele a skládacího stolku se židličkou také vlastní sprcháč. Na toaletu se ale musí do sousedních dveří v chodbě, ta už se nám sem nevešla :-)
Jak napovídá jeho téma - je to dokonalá půdní zašívárna pro všechny, kdo nehledají víc než nadhled, pohodlnou postel a boží klid.
P.S. V čase ateliéru tu obrazy chodila s Baru-Aru malovat (pro vlastní klid) i asistenční rotvajlerka Mája - a jakože ta si hodně vybírala, kde se k práci autorsky přidá zaujetím polohy ležmo :-) Neváhejte se tedy inspirovat :-) :-) :-)

K tématu můžete využít 30 minut diagnostické konzultace s geomantkou Baru-Aru - náš bonus k Vašemu pobytu.

---Hotel U Zeleného stromu v Janově nad Hřenskem * Janov 5 * www.uzelenehostromu.cz * hotel@uzelenehostromu.cz * +420 731 210 753 *

Letos poprvé máte možnost vybírat si pokoje podle tématu. Konečně už. Tak neváhejte – a tuto změnu využijte. Rezervovat můžete zde :