• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Obsah stránky

Pes

Jedna recenze na téma pes mě tak rozčílila, že jsem se rozhodl o tom napsat.

Obecně nelze přijmout kolektivní rozhodnutí - říkejme tomu třeba rozhodnutí klientské, ale lze udělat anketu na našich www v sekci amkety

Tak ji tímto vyhlašuji. 

Musíte se totiž rozhodnout. 

To rozhodnutí spočívá  v tom zda nám pes vadí a nebo ne. 

Přijede-li totiž pes s klientem (to bývá v případech ojedinělých, ale bývá) nebo klient se psem (to je přiznám se častější, tak je vše v pořádku. Pokud, ale do jídelny vstoupí náš pes - maskot hotelu pak je okamžitě terčem kritiky a ba dokonce negativních recenzí. 

Někdy si říkám, ještě štěstí, že nemáme kozu. Ta přijít do jídelny, tak by to asi některé nerozdýchaly. (Mimo jiné už k nám bez ohlášení s kozou na ubytování přijeli).

V čem tedy spočívá to klientské rozhodnutí?

Chceme jezdit se psy?  Pokud ano pak nekritizujme psa domácího - respektive psa, který je zde doma a ještě navíc je domácí.

Pokud ne, pak to platí pro všechny a náš maskot bude muset ustoupit do kotce.

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 7 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 07.10.2018 11:51
Napsal: Správce
Kategorie: Zákazník našima očima:
U zeleného stromu v Janově hodnocení