• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

CENÍK pro rok 2019

ceny jsou uvedeny s polopenzí (se snídaní a s večeří)

snídaně i večeře jsou servírovány samoobslužně a jsou neodečitatelnou položkou z ceny

CZK

1 noc / osoba

Pultová cena          

Akční cena
při uceleném pobytu
Neděle – neděle

Novinka pro stálé hosty

Při použití produktu z roku 2018

Slevy pro děti

Hlavní budova
U Zeleného stromu

mimosezona v měsíci 1,2,11,12 do 20.12.

750,- Kč
s polopenzí

700,- Kč
s polopenzí

rádi vám zachováme cenu z roku 2018 - je však třeba dokladovat váš dřívější pobyt

10% pro adolescenty
ve věku 12 – 18 let
 

Hlavní budova
U Zeleného stromu

sezona v měsíci 3,4,10

Plus 50,-

s vyjimkou stálých hostů, tam platí ceny roku 2018

Chalupa Mája do 6 osob  na sedm nocí12600 

Hlavní budova
U Zeleného stromu sezona v měsíci 5,6,7,8,9,

850,- Kč s polopenzí

800,-Kč 

 

cena roku 2018 - je třeba dokladovat pobyt

 

Depandance Bušeranda

mínus 100,- Kč

 

Pokud máte pocit, že vám něco není srozumitelné - zeptejte se. Neudělali jsme to proto, abychom byli záhadní, ale prostě proto, že je určitě něco, co jsme vynechali, aniž bychom si to uvědomovali.    

 

 

Doplňující informace a výjimky z ceníku

 • Ubytování na 1 noc poskytujeme pouze v hlavní budově hotelu za základní cenu dle ceníku.
 • Dětem do 3 let nemůžeme poskytnout vhodné zázemí.
 • Psy a domácí mazlíčky chceme ubytovávat pouze v depandanci Bušeranda, a to za cenu 100,- Kč / noc.

  Pokud byste nutně potřebovali ubytovat psa na hlavní budově, účtujeme si za něho 500,- Kč / noc, a to kvůli zvýšeným nárokům na úklid pokoje (viz body 3 a 4 níže):
 1. Pes je u nás vždy pouze na dohodu
 2. V našem areálu se pohybuje volně naše fena českého horského psa (přátelská, stará a milá). Její pohyb zde neregulujeme a nebudeme její domácí práva kvůli cizímu psovi omezovat. Pohyb vašeho psa je tedy na vlastní rozhodnutí a odpovědnost - pojistné události neřešíme.
 3. S ohledem na postavení psů v rodinách, kde nám klient klidně poslal otázku, zda jeho pes nenechal svoji hračku u nás ... a fotka byla z našeho gauče, jsme se rozhodli přistupovat ke psům z hlediska ceny jako k lidem.
 4. V důsledku bodu čtyři u nás pro rok 2019 účtujeme psa v ceně 500,- Kč pes / noc.
 5. Součástí hotelu je i depandance Bušeranda - tedy budova na samotě u lesa se zahradou a bazénem. Ceny jsou zde nižší a pes je tam povolen za poplatek 100,- pes / noc. Depandance má svůj rezervační systém na BOOKING.com pod názvem Bušeranda.
 • Polopenze je součástí základní ceny ubytování, host na ni má nárok, není to odečitatelná položka. Snídaně i večeře jsou samoobslužné. Servírovány formou bufetového stolu.
 • Snídaně: obsahuje teplé nápoje (různé druhy káv, čokoláda, mléko,čaj) a studené nápoje 'voda s citronem, voda s mátou, džus, mléko), teplou a studenou kuchyni, cereálie, ovoce a zeleninu, pečivo
  • Novinka: Udělejte si balíček na cestu - v roce 2019 vkládáme ještě více důvěry v zákazníka - znamená to, že je možné udělat si balíček na cestu a nahlásit nám, na jakou hodnotu si jej ceníte. To vám pak dáme do účtu.
 • Večeře: je rovněž samoobslužná, v nabídce zůstávají nápoje teplé i studené, polévka hlavní jídlo a dezert.

  ​A rovněž máme novinky:
  • Novinka:  místo druhého jídla bude v nabídce zeleninový bufet s možností konfigurace vlastního salátu (jdeme tak naproti dívkám všech skupin a vegetariánům. Za příplatek je pak bílinská kyselka - když je chytnou štávy neb to spojily/i s vínem - žertovná poznámka autora.

Poslední novinka: 

Zkušeným mužům, kteřÍ se operativně prohlásí za vegetariány, poskytujeme typicky českou vegetariánskou stravu, a tou je SLIVOVICE (klucí, ale tohle žert nebyl)

 

Váš Richard

 

 

 

Ještě to, co nám ukládá zákon:

(1)  Poplatník  je  povinen  mít  na  místě,  kde  se běžně uskutečňují  evidované  tržby,  umístěno  informační  oznámení,  které je dostatečně   viditelné  a  čitelné,  pokud  to  nevylučuje  povaha  věci. Informační  oznámení  je  poplatník  povinen  umístit  na  internetové  stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

   (2) Obsahem informačního oznámení je

a)      text ve znění "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,

nebo

b)      text ve znění " Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li  poplatník v daném  pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

U zeleného stromu v Janově hodnocení