• 01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. 
Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

  01Pravčická - co dodat - byli jste tu se školním výletem, pak s dětmi a teď buď s vnoučaty a nebo s babičkou bez nich. Nebojte, to dáte. No a když ne tak pro vás přijedeme.

 • 02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

  02 No abych pravdu řekl, tak té pohody je tu hodně. Starosta Hřenska se stará a tak máme stále upravenější prostředí soutěsky a jejího okolí. Skály nenatíráme a mech také ne, ale uvidíte sami.

 • 03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč?
Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů.
Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

  03 Mariina vyhlídka v Jetřichovicích. Nahoru pouze po ? Proč? Po červené je to - no, ale víte co? Zeptejte se mě. Jsem tady předseda odboru klubu českých turistů. Rád poradím- a nemusí to znát i ti, kteří k nám nepřijedou.

 • 04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu.
Bez vás by tu,ale bylo smutno

  04 Krásně? Ano to tady je. My s Haničkou to tady milujeme nejvíce na jaře a na podzim. Ne snad proto, že vás tu ještě moc a nebo, už moc, není (i když i to je někdy fajn), ale pro ty barvy jara a podzimu. Bez vás by tu,ale bylo smutno

 • 05 Dolský mlýn
Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. 
Richard

  05 Dolský mlýn Od nás kousek pěšky nebo na kole. Natáčely se tam různé pohádky staré i nové. Až dojedete vysvětlím jak na to. Richard

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

CENÍK pro rok 2019

snídaně i večeře jsou podávány samoobslužně a jsou neodečitatelnou položkou 

CZK

1 noc / osoba

Pultová cena          

Akční cena
při uceleném pobytu
Neděle – neděle

Novinka pro stálé hosty

Při použití produktu z roku 2018

Slevy pro děti

Hlavní budova
U Zeleného stromu mimosezona v měsíci 1,2,11,12 do 20.12.

750,- Kč s polopenzí

700,- Kč 

s polopenzí

cena roku 2018 - je třeba dokladovat pobyt

10% pro adolescenty
ve věku 12 – 18 let
 

Hlavní budova
U Zeleného stromu sezona v měsíci 3,4,10

Plus 50,- s vyjimkou stálých hostů tam platí ceny roku 2018

Chalupa Mája do 6 osob  na sedm nocí12600 

Hlavní budova
U Zeleného stromu sezona v měsíci 5,6,7,8,9,

850,- Kč s polopenzí

800,-Kč 

 

cena roku 2018 - je třeba dokladovat pobyt

 

Depandance Bušeranda

mínus 100,- Kč

 

Pokud máte pocit, že vám něco není srozumitelné - zeptejte se. Neudělali jsme to proto, abychom byli záhadní, ale prostě proto, že je určitě něco co jsme vynechali aniž bychom si to uvědomovali.    

Doplňující informace a výjimky z ceníku

 

 • Ubytování na 1 noc poskytujeme pouze v hlavní budově hotelu za základní cenu dle ceníku.
 • Dětem do 3 let nemůžeme poskytnout vhodné zázemí. (jedině bez doprovodu neb pak jsou  milionové)- to doufám jistě vnímáte jako žert
 • Psy a domácí mazlíčky je možné ubytovat pouze v depandanci Bušeranda za cenu 100,- Kč / noc.
 • Novinka:
 • 1/ Pes je u nás na dohodu

  2/ V našem areálu se pohybuje volně naše fena českého horského psa (přátelská, stará a milá) pohyb psů je tedy na vlastní rozhodnutí - pojistné události neřešíme

  3/ S ohledem na postavení psů v rodinách, kde nám klient klidně poslal otázku zda jeho pes nenechal svoji hračku u nás a fotka byla z gauče, jsme se rozhodli, přistupovat ke psům z hlediska ceny jako k lidem.

  4/ V důsledku bodu čtyři u nás pro rok 2019 účtujeme psa v ceně 500,- pes/noc.

  5/ Poslední bod - součástí hotelu je i depandance - tedy vzdálená budova na samotě u lesa se zahradou a bazenem. Ceny jsou zde nižší a pes je tam povolen za poplatek 100,- pes/noc Depandance má svůj rezervační systém t.z.v. ID  na BOOKING. com pod názvem Bušeranda.

 • Polopenze je součástí základní ceny ubytování, host na ni má nárok, není to odečitatelná položka.
 • Snídaně: obsahuje teplé nápoje - (různé druhy káv, čokoláda, mléko,čaj( a studené nápoje voda s citronem, mátou, džus, mléko , teplou a studenou kuchyni, cereáloe, ovoce a zeleninu a pečivo Novinka: Udělejte si balíček na cestu-rok 2019 přesouváme ještě více důvěru v zákazníka - znamená to, že je možné udělat si balíček na cestu a nahlásit nám na jakou hodnotu si jej ceníte. To vám pak dáme do účtu
 • Večeře: je rovněž samoobslužná , kde zústávají nápoje teplé i studené,  polévka hlavní jídlo a dezert ale rovněž máme novinky:
 • Novinka:  místo druhého jídla bude v nabídce zeleninový bufet s možností konfigurace vlastního salátu (jdeme tak naproti dívkám všech skupin a vegetariánům (Za příplatek je pak bílinsklá kyselka - když je chytnou štávy neb to spojily/i s vínem) -poznámka autora.
 • Depandance je objekt v docházkové vzdálenosti od hlavní budovy ( Bušeranda 835m), stravování a recepční služby v hlavní budově
 • Chalupa Mája je objekt v uzavřené zahradě s bazénem v docházková vzdálenost od hlavní budovy je cca 835m, 
 • Depandance Bušeranda je roubený dům s uzavřenou zahradou, bazénem, ohništěm. Je ideální pro absolutně klidný pobyt ve stejnojmenné osadě pěti chalup. Docházková vzdálenost od hlavní budovy je cca 10 min pěšky přes pole s výhledy na skály a dominanty Českosaského Švýcarska (nebo samozřejmě autem po cestě).

Počty a rozložení pokojů

 • Hlavní budova – pokoje: 1x1l., 4x2l., 2x3l., 1x4l., 1xRodinný pokoj 2+1, 2xRodinný pokoj 2+2
 • Chalupa Mája - jen celá budova do šesti osob .
 • Depandance Bušeranda – pokoje 1x2l., 2x4l.
 • Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou samozřejmě vybaveny ložním prádlem a ručníky.

Máme skvělou Wifi, což oceňují zejména dorostenci :-)
Na hlavní budově k dispozici infocentrum a sál pro skupinové akce
Disponujeme hotelovým mikrobusem.
Jsme dobře dostupní veřejnou dopravou (linka 432 Libouchec - Děčín - Janov, během hlavní sezóny turistická linka 435 Schmilka - Hřensko - Česká Kamenice).

Ještě to co nám ukládá zákon:

(1)  Poplatník  je  povinen  mít  na  místě,  kde  se běžně uskutečňují  evidované  tržby,  umístěno  informační  oznámení,  které je dostatečně   viditelné  a  čitelné,  pokud  to  nevylučuje  povaha  věci. Informační  oznámení  je  poplatník  povinen  umístit  na  internetové  stránky, na kterých jsou nabízeny zboží nebo služby.

   (2) Obsahem informačního oznámení je

a)      text ve znění "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu,

nebo

b)      text ve znění " Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li  poplatník v daném  pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.

Poslední novinka:  Zkušeným mužum, kteřÍ se operativně prohlásí za vegetariány poskytujeme typicky českou vegetariánskou stravu a tou je  SLIVOVICE. (klucí, ale tohle žert nebyl)

Váš Richard

 

U zeleného stromu v Janově hodnocení